Výměna brzdové kapaliny s pulzním proplachem. ATE, Suchý bod var

Popis

Brzdová kapalina je hydroskopická – pohlcuje do sebe vlhkost z okolního prostředí a tím dochází ke snižování varu brzdové kapaliny. Následky jsou například zavzdušnění brzd při jejich větším zatížení, ale i například poškození jednotky ABS a ESP.

Její výměnu provádím přístrojem, který celý systém vyčistím pulzním proplachem, vyžene z okruhu pomocí tlaku nové brzdové kapaliny všechen vzduch a zajistí kompletní výměnu brzdové kapaliny i v systému ABS.

Výměnu brzdové kapaliny provádím vždy s výměnou a namazáním všech odvzdušňovacích šroubů a jejich krycích čepiček. Šrouby pro odvzdušňování jsou totiž s jemným závitem a často již po pár letech nejdou povolit a dochází k jejich utržení.

Výměna brzdové kapaliny s pulzním proplachem. ATE, Suchý bod var

Podrobnosti

919 Kč

O nás

Slogan

Autoservis Vydra - Na vlně kvalitního servisu

Kdo jsme

Hledáte autoservis, kterému můžete důvěřovat a který Vašemu vozu bude věnovat maximální péči? Autoservis, který s Vámi bude jednat „na rovinu“?

Při příjmu Vašeho automobilu je samozřejmostí zakázkový list, kde je stav tachometru, paliva a celého vozu. Po provedené kontrole ode mě dostanete detailně rozepsanou předběžnou cenovou nabídku opravy. Nic neskrývám, u mě budete znát cenu předem.

Adresa

Na Statku 31, Trutnov

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

08:00 – 16:00

úterý

08:00 – 16:00

středa

08:00 – 16:00

čtvrtek

08:00 – 16:00

pátek

08:00 – 16:00

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno